جشنواره‌ای از گل در آخرین دیدار بچه‌ببرها؛ پایان فصل، قهرمانی و دیگر هیچ

جشنواره‌ای از گل در آخرین دیدار بچه‌ببرها؛ پایان فصل، قهرمانی و دیگر هیچ

تیم جوانان نساجی مازندران در آخرین دیدار خود در این فصل رقابت‌های لیگ برتر فوتبال جوانان استان مازندران، در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف تیم جوانان موزیرج بابل رفت و در پایان این تیم را با ۵۵ گل در هم کوبید. گل‌های نساجی را در این دیدار به ترتیب رضا مست‌علیپور(‘۵)، امیررضا میرزایی(’۲۰)، اشکان گرمرودی(’۵۰)، محمد نصیرزاده(’۸۵) و آریا سورکی‌آزاد(’۹۰)، نیز به ثمر رساندند.

بازیکنان تیم جوانان نساجی در این دیدار هم عملکرد خیلی خوبی از خود به نمایش گذاشتند و در روزی بارانی که تعداد زیادی تماشاگر هم نظاره‌گر این دیدار بودند، دست از گلزنی و پیروزی برنداشتند و عطش بیش از پیش خود را برای پیروزی به رخ همگان کشیدند. از بازیکنان شاخص تیم جوانان نساجی در این دیدار می‌توان امیررضا میرزایی؛ با یک گل و یک پاس گل و محمدرضا اکبری(گلر)؛ با سیوهای متعدد و تماشایی که مانع باز شدن دروازه نساجی شد، را نیز نام برد و آریا سورکی‌آزاد؛ بازیکن متولد ۸۰ این تیم، با به ثمر رساندن گلی زیبا در این دیدار، نام خود را در بین اسامی استعدادهای ناب حال حاضر پایه‌های نساجی، نیز به ثبت رساند. همچنین گفتنی است که رضا مست‌علیپور، با گلزنی در این دیدار در پایان کار توانست نام خود را بعنوان آقای گل تیم جوانان نساجی در این رقابت‌ها به ثبت برساند.

اسامی کادر فنی و بازیکنان تیم جوانان نساجی به شرح زیر می‌باشد:

کادر فنی:

سرمربی: علی حسینجانی

مربیان: رحیم عنایتی – مهدی احمدی – ابوذر گرائیلی(مربی گلر)

سرپرست: علیرضا آقاجانی

بازیکنان:

امیررضا میرزایی – حمیدرضا بابایی – علیرضا طاهری – مهدی زمانی – امیررضا بابایی – علی حسن‌زاده – مجتبی خوران – اشکان گرمرودی – حسین حسن‌زاده – سید حسن موسوی – مبین میرزایی – مصطفی جوادیان – امیرمحمد وفایی‌نژاد – محمدجواد حبیبی – ابراهیم مینایی – رضا مست‌‎علیپور – علیرضا رضازاده – محمدجواد آزاده – محمدحسین باهو – احسان قبادی – آریا سورکی – محمد نصیرزاده – سهیل میرانی

دروازه‌بانان: محمدرضا اکبری – منصور منقبتی

گفتنی است که کادر فنی حال حاضر تیم جوانان نساجی در سال گذشته هم با نتایجی خیره کننده موفق به قهرمانی در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال نوجوانان کشور و صعود تیم نوجوانان نساجی به لیگ برتر کشور، شدند.

تیم جوانان نساجی که چیزی در حدود ۶ هفته مانده به پایان این رقابت‌ها توانسته بود خود را بعنوان قهرمان لیگ معرفی کند، پس از پایان این دیدار، در مراسمی جام قهرمانی را بالای سر برد. بچه‌ببرها در آماری چشمگیر موفق شدند در ۲۲ دیدار، بدون متحمل شدن هیچ شکستی، با ۶۰ امتیاز و ۶۷ گل زده و تفاضل گل ۵۶+ و کمترین گل خورده در بین تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها، به مقام قهرمانی دست پیدا کنند.

لازم به ذکر است در پایان این دیدار مراسم اهدای مدال و اهدای جام با حضور تعداد زیادی از هواداران و خانواده‌های بازیکنان و همچنین با حضور آقایان رمضانی و ابراهیمی؛ به ترتیب مدیران عامل فعلی و سابق باشگاه نساجی و همچنین آقای درویشی رئیس هیئت فوتبال شهرستان قائمشهر و پیشکسوتانی همچون حاج رحیم دست‌نشان؛ مدیر سابق تیم‌های پایه باشگاه نساجی و ضربعلی طالبی، نیز برگزار شد. شایان به ذکر است که می‌توان عدم حضور مدیر فعلی تیم‌های پایه باشگاه نساجی در این مراسم را هم از نکات قابل توجه نیز برشمرد.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!