در کنفرانس مطبوعاتی مدیرعامل باشگاه نساجی چه گذشت…؟

در کنفرانس مطبوعاتی مدیرعامل باشگاه نساجی چه گذشت…؟

به گزارش نساجی اسپرت “مهدی ابراهیمی”مدیرعامل باشگاه نساجی در جمع خبرنگاران با تشکر از مهدی پرهام مالک باشگاه نساجی و خبرنگاران حاضر؛ پاسخگوی سوالات مختلف شد. مشروح سخنان مدیرعامل نساجی را در ذیل می خوانید:

images

 • قبل از شروع فصل جلسه ای با آقای پرهام داشتیم و بودجه کل فصل را پیش بینی کردیم. مالک باشگاه نساجی در شروع کار ۲۰۰ میلیون تومان به باشگاه پول تزریق کردند که ۱۰۰ میلیون تومان هزینه اردوی بروجرد شد، ۶۰ میلیون برای خروجی بازیکنان دادیم و ۶۰ میلیون تومان دیگر به برخی از بازیکنان فصل گذشته دادیم که آقای فکری کتبا در نامه ای خواستار پرداخت پول به این بازیکنان بودند که مجموعا ۲۲۰ میلیون تومان هزینه شد.

 • تا اینجای فصل هزینه بلیط هواپیما و البسه بازیکنان از اعتبار آقای پرهام تامین شده است و مابقی هزینه ها را چون آقای پرهام در سفر بودند از جیب شخصی بخاطر اعتقاد و اعتمادی که به آقای پرهام دارم پرداخت کرده ام. خانه ام را برای این منظور به عشق هواداران فروخته ام و الحمدالله مشکلی بابت سفرها نداشته ایم.

 • در خصوص مشکلات مالی باشگاه نساجی تا اینجای کار هیچ پولی بابت قرارداد به بازیکنان و کادرفنی پرداخت نشده است که جا دارد از آنان بابت تلاشهای خالصانه ای که برای موفقیت نساجی و خودشان دارند تشکر کنم. این هفته جلسه ای در تهران با حضور مسئولین و آقای پرهام برگزار می شود و همه مسئولین دغدغه دارند و اعتقاد هم بر این است که مشکلات مالی از طریق آقای پرهام برطرف می شود. از مسئولین هم خواهش می کنیم در بازیهای نساجی حضور پیدا کنند.

 • در شورای شهر ۲۰ میلیون تومان برای کمک به نساجی تصویب شد اما در کمیته انطباق آن را مشروط کردند و با آن شرط ها عملا این کمک کنسل شد و نتوانستیم آن را دریافت کنیم. از اعتبارات فرهنگی و ورزشی استانداری میشود کمک های مالی به نساجی انجام داد و از استاندار محترم تقاضای کمک داریم.

 • زمین ماه فروجک طی قراردادی رسمی که در دفترخانه ثبت شد به آقای پرهام واگذار شده است اما زمین شاکی پیدا کرد و سپس جلسه ای برای حل مشکل در فرمانداری ساری با حضور تمامی مسئولین برگزار شد اما آقای پرهام نیامدند و البته ایشان انگیزه قبل را برای ادامه کار ندارد.

 • من قرارداد مالی با باشگاه نساجی و آقای پرهام ندارم و قراردادم را به شهدای مدافع حرم و ۹ تن از هواداران کشته شده راه نساجی تقدیم کردم. بین دو نماز گفتم خدایا من آبروی خود را روی آتش میگذارم تا به مردم و نساجی کمک کنم.

 • هرگز در ابتدای فصل به آقای پرهام قول نداده ام که اسپانسر می آورم بلکه آمده ام تا مدیریت کنم. در ابتدای فصل با ۱۸۵ میلیون تومان، ۹۰۰ میلیون تومان از بدهی های نساجی را تسویه کامل گرفتم. متاسفانه برخی ها با بیان حرفهای کذب فضا را برای هواداران نساجی غبارآلود می کنند. امسال قرارداد بازیکنان نساجی بصورت میانگین ۱۵ درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

 • مشکلی با آقای فکری سرمربی و آقای اسدی سرپرست نساجی ندارم. خبر اخراج آقای اسدی هم کذب محض بود که علیه آن رسانه طرح شکایت کردیم. ولی حق مدیریت هست عواملش را تعیین کند. متاسفانه خبرنگاری چون میخواست جزو ارکان باشگاه باشد و نشد؛ علیه ما و باشگاه در آن رسانه می نویسد.

 • در خوبگاه باشگاه، ۲۴ بازیکن زندگی می کنند چون ۹۵ درصد تیم ما غیربومی است. من هیچ وقت در کارفنی دخالت نمیکنم پس مربیان هم نباید در حوزه مدیریتی دخالت کنند. آقای اسماعیلی را بعنوان مدیرفنی نساجی منصوب کردیم و در حضور آقای فکری به ایشان گفتم تا زمانی که بنده مدیرعامل نساجی هستم شما هرگز سرمربی نساجی نخواهید شد و به آقای فکری هم گفتم که از ظرفیت آقای اسماعیلی استفاده کند. من و آقای رمضانی قائم مقام باشگاه هم با یکدیگر رفیقیم و در مدتی که ما در خدمتشان هستیم ایشان خیلی از مشکلات را پیگیری کردند.

 • بخاطر فعالیت ده ساله ام در هیات فوتبال؛ تمام ورزشگاه های ایران را رفته ام و ولله باادب ترین و بافرهنگ ترین تماشاگران ایران را در قائم شهر داریم و باید به آنان احسن گفت. سال آینده برای کانون هواداران باشگاه نساجی برنامه خاصی دارم. ضمن اینکه در فصل آینده بخشنامه ای اجرا خواهیم کرد که ۷۰ درصد بازیکنان زیر ۲۳ سال تیم بزرگسالان نساجی می بایست از تیمهای پایه نساجی جذب بزرگسالان شوند تا در بازیکنان پایه انگیزه ایجاد شود و سرمایه هایمان هدر نرود. سال بعد تیم نساجی نوین در سوپرلیگ استان تاسیس خواهیم کرد.

 • امکانات در پایه های ما بسیار ضعیف است و کار کردن در پایه های نساجی از بزرگسالان سخت تر است. باید یک تشکر ویژه از مربیان تیمهای پایه و مدیر تیمهای پایه بکنم و در تلاشیم امکانات پایه ها افزایش پیدا کند.

 • آمده ام در حد فهم و توان خودم گره ای باز کنم و اگر کار به جایی برسد که احساس کنم عدم همکاری عده ای حضورم را برای نساجی زیان بار می کند از سمت خود کنار میکشم و خودم را فدایی باشگاه نساجی میدانم. با خدای خودم عهد کردم خالصانه کار کنم و بسیاری از مشکلات و فعالیتهایم را نخواستم رسانه ای کنم. اعتقاد دارم پدر خانواده باید مشکلات را مدیریت کند نه اینکه داد و فریاد کند و به عشق نساجی و هواداران خیلی از حرفهایم را نمیزنم.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!