مصاحبه با سرمربی تیم جوانان نساجی برای تست گیری

مصاحبه با سرمربی تیم جوانان نساجی

در حاشیه اولین تمرین تیم جوانان نساجی مازندران به سراغ علی نجفی، بازیکن سابق و مربی جوان چند فصل گذشته تیم جوانان نساجی رفتیم تا از چگونگی کار در این فصل با خبر شویم.

IMG_2642

– سلام، وضعیت تمرینات در این فصل به چه صورت است؟

سلام خدمت نساجی دلان عزیز، همینطور که شاهدید جمعیت بسیار خوبی در اولین جلسه تمرینی تست گیری ما حضور دارند، بچه هایی که از قبل شناخته شده هستند و دوستانی که از سراسر مازندران تشریف آوردند، با شناختی که در این ۲ سال داشتم اکثر بازیکنان خوب آمدند تا خودی نشان بدهند و این باعث سر بالندی ماست.

 

متاسفانه فقط با یک باخت نتونستیم ول بشویم و بر عکس همه ساله فدراسیون تصمیم گرفت فقط یک تیم را در مرحله بعد شرکت بدهد و ما که دوم شده بودیم حذف شدیم، امسال هنوذ مشخص نیست در کدام لیگ شرکت میکنیم اما تمرینات را زودتر شروع کردیم که همه ی شایسته های اخلاقی و فنی را پیدا کرده و اذ دست ندهیم

– وضعیت کادر فنی و سرپرستی چطور است؟

آقای آقاجانی و رحیم عنایتی به عنوان دستیار داریم و بنا به صلاحدید آقای دست نشان مدیر فنی و ندیر تیم های پایه امسال برای سرپرستی برنامه ای نداریم چرا که با توجه به شرایط تیم نیاز چندانی نسبت به سرپرست احساس نمیشود بر عکس تیمهای امید و بزرگسالان که در لیگ های کشوری حضور دارند، به همین سبب این وظیفه را بر عهده یکی از دستیاران خواهیم گذاشت.

– وضعیت سنی بازیکنان چطور است و تست گیری تاکی ادامه دارد؟

متولین یازدهم دی ماه هفتاد و شش به بالا(۷۶/۱۰/۱۱) میتوانند به عضویت تیم ما در آیند، تمرینات را با توجه به کیفیت خوب بازیکنان و نیاز هایمان حد اقل تا یک هفته ادامه خواهیم داد.

 

– چند بازیکن از تیم جوانان گرفتید و چند بازیکن به امید ها دادید؟وظیفه اصلی شما چیست در جوانان؟

وظیفه اصلی ما بازیکن سازی به همراه کسب نتیجه است، ما ۱۰- ۱۲ بازیکن به امید هایمان و بزرگسالمان دادیم و حدود ۹۰ درصد ترکیب امیدها در سال آتی از  جوانان و نوجوانانی است که در نساجی پرورش یافتند. ما بازیکنانی مانند باباگلی، رزاقپور را در تیم ملی داریم به همراه رحمان جعفری که در بزرگسالان حضور دارند.

 

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!