نخستین یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم استان مازندران با سخنرانی جانشین سازمان بسیج مستضعفین در شهرستان فریدونکنار برگزار شد

نخستین یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم استان مازندران با سخنرانی جانشین سازمان بسیج مستضعفین در شهرستان فریدونکنار برگزار شد

نخستین یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم مازندران با حضور سردار فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین، مقامات کشوری و لشکری، مدیران استانی و شهرستانی، خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم و خبرنگاران چهارشنبه شب در مجتمع شهید رجایی فریدونکنار برگزار شده است.

حضور فرماندهان دفاع مقدس، اجرای موسیقی حماسی، اجرای برادر شهید مدافع حرم محمد بلباسی، اجرای سن حماسی همراه با فانوس و چفیه، اهدای مهر تبرکی، حضور آیت‌الله معلمی نماینده ولی فقیه در استان، در دست داشتن تمثال مبارک شهدای مدافع حرم توسط مادران بزرگوار شهدا و ایجاد راهروی نمایشگاهی شهدای مدافع حرم از جمله نکات جالب توجه در برگزاری این یادواره بوده است.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین در نخستین یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم مازندران در فریدونکنار با تاکید بر لزوم تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امروز تکنولوژی در اختیار جامعه ما بوده و جوانان ما باید از این فناوری‌ها برای ترویج فرهنگ ایثار بهره ببرند.

علی فضلی با بیان اینکه شهدا که در معامله با خدا قرار گرفته‌اند رفتند تا به تکلیف الهی و اسلامی و انقلابی خود عمل کند، افزود: امیدواریم همه مسؤولان توفیق خدمتگزاری به خانواده شهدا را داشته باشند.

img_1152_copy

وی تصریح کرد: امروزه میلیون‌ها کاروان راهیان نور به قدمگاه شهدای مازندران حضور پیدا می‌کنند و معتقد هستیم اروند یک نماد ملی و یادمان جهانی است.

فضلی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی متکی به قرآن، عترت و حضور مردم است، بیان کرد: استکبارستیزی در خون مردم ایران است و ما هرگز هیچ ظلمی را نمی پذیریم.

وی با بیان اینکه ولایت‌پذیری مردم ایران برای اداره امور جامعه پررنگ بوده است، گفت: مردم در یک مملکت و حکومت اسلامی رکن اصلی بوده و در مقابله با آسیب‌ها و چالش ها با تعیین تکلیف خود ورود پیدا می‌کنند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین سردار شهید حاج حسین بصیر و همه فرماندهان و رزمندگان مازندرانی در دفاع مقدس را منشا برکت برای انقلاب اسلامی دانست و افزود: در واقعه خان‌طومان نیز شاهد بودیم گروهی از بهترین فرزندان این استان برای دفاع از حریم اهل‌بیت (ع) و پشتیبانی از اسلام به شهادت رسیدند.

*شهدای مدافع حرم حرکت در مسیر انقلاب را ترویج می کنند

فرمانده سپاه کربلای مازندران نیز در این یادواره اظهار کرد: خطه مبارک فریدونکنار از شهرستان‌های شهیدپرور و ولایتمدار استان است.

محمدحسین بابیی افزود: فریدونکنار علاوه بر دفاع جانانه در انقلاب و دفاع مقدس هم‌اکنون در دفاع از حریم اهل بیت نیز حاضر بوده و شهدای مدافع حرم این شهرستان، شهید محمد شالیکار و شهید علی عابدینی گواه این موضوع هستند.

بابایی با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم روحیه جمهوری اسلامی در ادامه راه انقلاب را تقویت کرده و افزایش می‌دهند، تصریح کرد: برگزاری نخستین یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم مازندران در فریدونکنار اقدام شایسته‌ای بود که عوامل اجرایی یادواره به خوبی آن را محقق کردند و امیدواریم مورد شفاعت شهدا باشیم.

IMG 1071 Copy

IMG 1073 Copy

IMG 1077 Copy

IMG 1080 Copy

IMG 1093 Copy

IMG 1108 Copy

IMG 1120 Copy

IMG 1124 Copy

IMG 1134 Copy

IMG 1146 Copy

IMG 1152 Copy

IMG 1154 Copy

IMG 1156 Copy

IMG 1158 Copy

IMG 1161 Copy

IMG 1162 Copy

IMG 1168 Copy

IMG 1174 Copy

IMG 1176 Copy

IMG 1185 Copy

IMG 1194 Copy

IMG 1206 Copy

IMG 1211 Copy

IMG 1240 Copy

IMG 1249 Copy

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!